fbpx

Греалка на плин Eurolamp

Греалка на плин Eurolamp

4.700,00 ден


- Капак на греалка: Фарбан Метал
- Електрично Палење
- Прилагодлив термостат
- 3 Керамички грејни тела
- Прекидач на навалување
- Со тркала и Рачка за лесно носење
- Систем за заштита на оган
- Покрива  20 - 70m²
- Ширина 42см , Висина 74,5см, Длабочина 28.5см
Шифра: 147-29670 Категорија:

Опис

Греалка на плин од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: