fbpx

Греалка на плин (кула) Eurolamp

Греалка на плин (кула) Eurolamp

8.600,00 ден

- 4 Странична Мрежа за Безбедност
- Рефлектор
- Стаклена цевка
- Прекинувач за Безбедност
- Проток 150g /h
- Гориво /  Propane
- Притисок / Propane: 30mbar
- Димензии / GAS HOSE: L: 1.4m, D: 8mm
- Материал / Инокс
- Покрива 10m
Шифра: 147-29624 Категорија:

Опис

Греалка на плин (кула) од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: