Хебла/Пајсер INGCO

Хебла/Пајсер INGCO

1.100,00 ден

 

  • ДИМЕНЗИ 910x30x16mm
  • ЧЕЛИК U71Mn
Шифра: HWBA 01362 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: