Хромиран држач за пешкир прстен STOLZ

Хромиран држач за пешкир прстен STOLZ

1.150,00 ден

 

  • Составен елемент на модерната STOLZ серија Rosan производи кои ќе го надополнат уникатниот изглед и естетика на вашата бања.

Опис

  • Цврста конструкција
  • Прицврстување на ѕид
  • Иноксерн сет за прицврстување
  • Материјал: месинг
  • Завршна обработка: Хром
Додадовте продукт во кошничка: