fbpx

Кутија за алат BL.O-17

-21%

Кутија за алат BL.O-17

1.000,00 ден 790,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 434mm x 250mm x 238mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.143 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: BLO 17 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: