Кутија за алат BL.O-20

-15%

Кутија за алат BL.O-20

1.350,00 ден 1.150,00 ден

 

  • Димензии на производот 510mm x 290mm x 280mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.239 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: 10107 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: