Кутија за алат H-14

-10%

Кутија за алат H-14

2.450,00 ден 2.200,00 ден

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 340mm x 272mm x 341mm
  • Количина во кутија 2 парчиња
  • Кутија волумен 0.065 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: H 14 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: