fbpx

Кутија за алат JMT-19

-25%

Кутија за алат JMT-19

1.200,00 ден 900,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика
  • Димензии на производот 486mm x 267mm x 320mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.245 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: JMT 19 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: