Кутија за алат K-45

Кутија за алат K-45

400,00 ден

 

 

  • Димензии на производот 175mm x 230mm x 110mm
  • Количина во кутија 24 парчиња
  • Кутија волумен 0.121 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: 10118 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: