Кутија за алат MT-16

-23%

Кутија за алат MT-16

700,00 ден 540,00 ден

 

  • Длабоки прегради совршени за алат, но и штрафови, шајки и други додатоци
  • Димензии на производот 413mm x 212mm x 186mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.098 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: MT 16 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: