Кутија за алат MT-19

-21%

Кутија за алат MT-19

1.000,00 ден 790,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика
  • Димензии на производот 486mm x 267mm x 242mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.180 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: MT 19 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: