Кутија за алат MT-22

-16%

Кутија за алат MT-22

1.350,00 ден 1.130,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика
  • Димензии на производот 564mm x 310mm x 310mm
  • Количина во кутија 4 парчиња
  • Кутија волумен 0.215 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: MT 22 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: