Кутија за алат ORG-18

-27%

Кутија за алат ORG-18

480,00 ден 350,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 420mm x 305mm x 61mm
  • Количина во кутија 12 парчиња
  • Кутија волумен 0.098 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: ORG 18 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: