Кутија за алат PT-13

-30%

Кутија за алат PT-13

400,00 ден 280,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 320mm x 155mm x 139mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0,041 м3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: PT 13 Категории: ,

Опис

 

Додадовте продукт во кошничка: