fbpx
-18%

Кутија за алат PT-16

550,00 ден 450,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 413mm x 212mm x 186mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.098 m3
  • Бои Жолта / Црна
  • Опис

Опис

Додадовте продукт во кошничка: