fbpx

Кутија за алат PT-19

-29%

Кутија за алат PT-19

950,00 ден 670,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 486mm x 267mm x 242mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.180 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: PT 19 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: