Кутија за алат PT-22

-23%

Кутија за алат PT-22

1.300,00 ден 1.000,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 564mm x 310mm x 310mm
  • Количина во кутија 4 парчиња
  • Кутија волумен 0.215 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: PT 22 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: