Кутија за алат R.O-21

-21%

Кутија за алат R.O-21

1.200,00 ден 950,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 534mm x 291mm x 280mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.252 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: RO 21 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: