fbpx

Кутија за алат S-ORG-13

-37%

Кутија за алат S-ORG-13

350,00 ден 220,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 324mm x 247mm x 51mm
  • Количина во кутија 6 парчиња
  • Кутија волумен 0.052 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: S-ORG-13 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: