Кутија за алат TK-28

-10%

Кутија за алат TK-28

3.500,00 ден 3.150,00 ден

 

  • Кутиите за вашиот алат од Mano се направени од цврстата и издржлива PP пластика.
  • Димензии на производот 380mm x 595mm x 420mm
  • Количина во кутија 2 парчиња
  • Кутија волумен 0.212 m3
  • Бои Жолта / Црна
Шифра: TK 28 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: