Кварцна Греалка 2400w (црна) Eurolamp

Кварцна Греалка 2400w (црна) Eurolamp

2.300,00 ден

- Моќност 2400w
- Опции за Греење
( 3 греачи од напред и 1 греач од горе )
- Со 4 Кварцни Цевки, 600w моќност секоја од нив
- LED Display 
- Далечински управувач 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Со тркала и Рачка за лесно носење 
- Покрива 30m²
- Ширина 43.3см , Висина 45см, Длабочина 16см
Шифра: 147-29703 Категорија:

Опис

Кварцна Греалка 2400w (црна) од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: