Кварцна Греалка 2400w Eurolamp

Кварцна Греалка 2400w Eurolamp

2.450,00 ден

- Моќност 2400w
- Опции за Греење
( 3 греачи од напред и 1 греач од горе )
- Со 4 Кварцни Цевки, 600w моќност секоја од нив
- LED Display 
- Далечински управувач 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Со тркала и Рачка за лесно носење 
- Покрива 30m²
- Ширина 55.2см , Висина 43.5см, Длабочина 18.5см
Шифра: 147-29700 Категорија:

Опис

Кварцна Греалка 2400w од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: