fbpx

Кварцна Греалка / Дувалка Eurolamp

Кварцна Греалка / Дувалка Eurolamp

700,00 ден

- 3 Опции .за Греење / • 400w • 800w • 1200w 
- Со Кварцни Цевки 
- Рачен
- Долго и Рамноправно Греење 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Покрива 19m²
- Ширина 49.5см , Висина 24.5см, Длабочина 12.2см
Шифра: 147-29163 Категорија:

Опис

Кварцена Греалка / Дувалка од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: