Кварцна Греалка Eurolamp

Кварцна Греалка Eurolamp

1.950,00 ден

- 2 Опции за Грење  / • 400w • 800w 
- Со Кварцни Цевки 
- Прилагодлив
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Заштита за Прегорување 
- Покрива 15m²
- Ширина 34.6см , Висина 39см, Длабочина 24.3см
Шифра: 147-29169 Категорија:

Опис

Кварцна Греалка од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: