fbpx

Кварцна греалка со термостат 2800w Eurolamp

Кварцна греалка со термостат 2800w Eurolamp

2.300,00 ден

- Моќност 2800w
- 5 Кварцни Цевки ( 4 x 600w, 1 x 400w )
- Прилагодлив Термостат 
- Долго и Рамноправно Греење 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Покрива 35m²
- Ширина 47.2см , Висина 54см, Длабочина 24см
Шифра: 147-29181 Категорија:

Опис

Кварцна греалка со термостат 2800w од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: