Метална кутија за алат INGCO

-19%

Метална кутија за алат INGCO

1.350,00 ден 1.100,00 ден

 

  • Метална кутија за алат со 3 прегради
  • Димензии 370 x 120 x 163 mm
  • Тежина 1,70 кг
Шифра: 10338 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: