fbpx

Панел греалка 2000w Eurolamp

Панел греалка 2000w Eurolamp

1.800,00 ден

- 3 Опции за Греење • 750w • 1250w • 2000w 
- Термостат
- Светло / Индикатор 
- Рачка
- Заштита за Прегорување 
- Покрива 20m²
- Ширина 62.5см , Висина 38см, Длабочина 26см
Шифра: 147-29110 Категорија:

Опис

Панел греалка 2000w од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: