Пегла за пластични цевки 1500w INGCO

-23%

Пегла за пластични цевки 1500w INGCO

3.900,00 ден 2.990,00 ден

Спецификации:

  • МОЌНОСТ 1 800W / 2 1500W
  • НАПОН 220 ~ 230V
  • ТЕРМОСТАТ 0 – 300 ° C
  • СОДРЖИ 6 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ
  • НА ДОДАТОЦИ 20,25,32,40,50,63mm
  • 1 МЕТРО
  • 1 НОЖИЦИ
Шифра: PTWT 215002 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: