Пескарен држач за ВЦ четка ZERO

Пескарен држач за ВЦ четка ZERO

1.900,00 ден

 

  • Составен елемент на модерната ZERO серија Rosan производи кои ќе го надополнат уникатниот изглед и естетика на вашата бања.

Опис

  • Цврста конструкција
  • Прицврстување на ѕид
  • Иноксерн сет за прицврстување
  • Материјал: месинг
  • Завршна обработка: Хром
Додадовте продукт во кошничка: