fbpx

Пластичен гер со пила INGCO

Пластичен гер со пила INGCO

470,00 ден

 

  • ДОЛЖИНА НА ПИЛА 300
  • ДИМЕНЗИИ НА ГЕР 300×140×80mm
Шифра: HMBS 3008 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: