Пневматски завртувач 1″ INGCO

Пневматски завртувач 1″ INGCO

20.700,00 ден

Спецификации:

  • КОНЕКТОР 1′
  • ВРТЕЖИ 3600 rpm
  • ЈАЧИНА НА ВРТЕЖ 3100Nm
  • ПРОТОК НА ВОЗДУХ 1019l/ min
  • РАБОТЕН ПРИТИСОК 6.2bar
  • ТЕЖИНА 3.10 Kg

Опис

Пневматски завртувач 1″  од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: