Правосмукалка за Пелети 20L Ingco

Правосмукалка за Пелети 20L Ingco

1.890,00 ден

Спецификации :

  • ЕЛЕКТРИЧНА 1200 W
  • 20L
  • ДОАЃА СО ХЕПА ФИЛТЕР СО МЕТАЛНА ЗАШТИТА

Опис

Правосмукалка за Пелети 20L од програмата на Ingco,

Додадовте продукт во кошничка: