fbpx

Правосмукалка за пепел од пелети

Правосмукалка за пепел од пелети

2.150,00 ден

Спецификации :

  • Напон 220-240V
  • Фреквенција: 50 / 60Hz
  • Влезна моќност: 1200W
  • Максималнo вшмукување: 18kpa

Опис

Правосмукалка за пепел од пелети.

Додадовте продукт во кошничка: