Преклопен нож/пила 200мм G-MAN

Преклопен нож/пила 200мм G-MAN

700,00 ден

  • Преклопен модел идеален за кампување и за патувања од шведскиот прозиводител G-MAN . Едноставно сечило со 3 сечила за сечење со дополнително растојание помеѓу забите што го подобрува отстранувањето на струготини од процепот, пластична рачка со гумен зафат и функција за заклучување.
  • Димензии : 200мм
Шифра: 10132 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: