Професионална пила G-MAN

Професионална пила G-MAN

470,00 ден

  • Професионална пила за сечење дрва и изведени материјали од шведскиот прозиводител G-MAN. Благодарение на неговата конструкција сечилото е многу цврсто што го прави сечењето лесно и ефикасно.
  • Димензии : 53 см ; 61 см ; 76 см ; 91 см
Шифра: 10133 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: