fbpx

Рачен циркулар 1400W INGCO

Рачен циркулар 1400W INGCO

3.600,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 1400W
  • МAX ДИАМЕТАР НА ПИЛА 185mm
  • ВРТЕЖИ БЕЗ ТЕРЕТ 4800rpm
  • ПОДЕСУВАЊЕ НА ДЛАБИНА
  • КАПАЦИТЕТ НА СЕЧЕЊЕ ПОД АГОЛ
  • 45 °: 44mm
  • 90 °: 65mm
  • ТЕЖИНА 4.0Kg
  • БКЛУЧЕНО 1 ПИЛА 185мм 24 ЗАБИ

Опис

Додадовте продукт во кошничка: