fbpx

Рачен циркулар 2200W INGCO

-24%

Рачен циркулар 2200W INGCO

7.800,00 ден 5.950,00 ден

 • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
 • МОЌНОСТ 2200W
 • МAX ДИАМЕТАР НА ПИЛА 235mm
 • ВРТЕЖИ 4200rpm
 • ПОДЕСУВАЊЕ НА ДЛАБИНА
 • КАПАЦИТЕТ НА СЕЧЕЊЕ ПОД АГОЛ
  45 °: 60mm
  90 °: 85mm
 • ТЕЖИНА 4.0Kg
 • ВКЛУЧЕНО 1 ПИЛА СО 40 ЗАБИ

Опис

Додадовте продукт во кошничка: