fbpx

Рачна Греалка 400w Eurolamp

Рачна Греалка 400w Eurolamp

880,00 ден

- 2 Опции • High (HH) • Low (LL) 
- Термостат
- LED Display
- Тајмер за 12 часа 
- Приклучување без кабел 
- Покрива 10-15m²
- Ширина 12.5см , Висина 16см, Длабочина 8см
Шифра: 147-29100 Категорија:

Опис

Рачна Греалка 400w од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: