fbpx

Рачна пила 500мм-класична линија G-MAN

-25%

Рачна пила 500мм-класична линија G-MAN

800,00 ден 600,00 ден

  • Класична традиционална рачна пила од шведскиот производител G-MAN совршенa за едноставна рачна работа, совршени пили за професионалци.
    Класичните пили се испорачуваат со удобна пластична рачка со 3 завртки
  • Димензии : 500 mm
Шифра: 10125 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: