Радијатор на улје (11ребра) Eurolamp

Радијатор на улје (11ребра) Eurolamp

2.990,00 ден

- 3 Опции за Греење • 1000w • 1500w • 2000w 
- Термостат
- Светло / Индикат 
- Со тркала и Рачка за лесно носење и Место за кабел 
- Заштита за Прегорување 
- Покрива 25m²
- Ширина 48см , Висина 54.5см, Длабочина 24см
Шифра: 147-29461 Категорија:

Опис

Радијатор на улје (11ребра) од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: