fbpx

Радијатор на улје (9ребра) Eurolamp

Радијатор на улје (9ребра) Eurolamp

2.700,00 ден

- 3 Опции за Греење • 800w • 1200w • 2000w 
- Термостат
- Светло / Индикат 
- Со тркала и Рачка за лесно носење и Место за кабел 
- Заштита за Прегорување 
- Покрива 20m²
- Ширина 40.5см , Висина 54.5см, Длабочина 24см
Шифра: 147-29460 Категорија:

Опис

Радијатор на улје (9ребра) од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: