Ранец за алат Ingco

Ранец за алат Ingco

1.050,00 ден

 

  • Материјал : полиестер оксфорд 600D
  • Цврста рамка за лесно отворање и пристап
  • Надворешни џебови за дополнителен капацитет на складирање
  • Димензии : L34cm* W17cm*H45cm
Шифра: HBP 0101 Категории: ,

Опис

Ранец за алат од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: