Секира 350мм INGCO

-32%

Секира 350мм INGCO

500,00 ден 340,00 ден

 

  • Axe секира направена од Ingco многу лесна, професионална секира со одличен ергономски дизајн и тежина. Должината на рачкатa достигнува 350 мм.Неговиот широк нож овозможува чисто и лесно сечење на дрвото, таа има ергономска рачка од фиберглас за удобност, безбедност и издржливост.
Шифра: 10331 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: