Сет алати INGCO (сет.8)

-17%

Сет алати INGCO (сет.8)

4.000,00 ден 3.330,00 ден

Вклучени производи во сетот:

 • Кабли за акумулатор (HBTCP 6001)
 • Полнач за акумулатор (IN-CB 1501)

Кабли за акумулатор

 • ДИАМЕТАР 10 mm
 • ДОЛЖИНА 3

Полнач за акумулатор

 • ВОЛТАЖА 230 V
 • ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 Hz
 • ПОЛНУВА 6 V / 12 V АЛУМУЛАТОРИ
 • НОМИНАЛЕН ПРОТОК 6 (A)
 • БРЗО ПОЛНЕНЊЕ 12 (A)
 • КАПАЦИТЕТ 28-180 Ah
 • ГОЛЕМИНА 300 x 200 x 170 mm
 • ТЕЖИНА 6.50 Kg
Шифра: Сет бр.8 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: