Сет батериски литиумски штрафилици 18V INGCO

-17%

Сет батериски литиумски штрафилици 18V INGCO

9.000,00 ден 7.500,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН 18V
 • 2 БРЗИНИ 0-400 / 0-1350rpm
 • БРЗИНА БЕЗ ТЕРЕТ 2000 / мин
 • MАΧ МОЌНОСТ 30NM
 • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 10mm
 • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 18 + 1

2. CIDLI 228181

 • НАПОН 18V
 • 1/4 ‘(6.35mm) КОНЕКТОР
 • ВРТЕЖИ 0-2200RPM
 • УДАР НА МИНУТА 0-3000IPM
 • ТЕЖИНА 1.80 Kg
 • MАХ МОЌНОСТ 120NM
 • 2 БАТЕРИИ
 • 1 ПОЛНАЧ
 • КУФЕР ЗА НОСЕЊЕ
 • 13 ДОДАТОЦИ

Опис

Додадовте продукт во кошничка: