-47%

Сет бургии бит М2 челик INGCO

380,00 ден 200,00 ден

 

  • Со голема брзина за челик
  • Титаниумски финиш
  • 1/4 ”
  • Големини 1.5mm, 2.5mm, 3.5mm, 4mm

Опис

Додадовте продукт во кошничка: