fbpx
-47%

Сет бургии метал 6/1 INGCO

300,00 ден 160,00 ден

 

  • Метални бургии 6 пар.
  • Големина 2, 3, 4, 5, 6, 8mm
  • Спакувани во пластична кутија

Опис

Додадовте продукт во кошничка: