Сет клешти Cr-V Ingco

730,00 ден

Спецификации :

  • 1 МОТОРЦАНГЛA: 200MM
  • 1 ШПИЦАНГЛ КРИВА: 180 MM
  • 1 ЦВИКЦАНГЛА: 160MM
  • 30% ПОЛЕСНО И ПОБРЗО СЕЧЕЊЕ
Шифра: HKHLPS2831 Категории: , , ,

Опис

Сет клешти Cr-V од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: