Сет магнетни штрафцигери INGCO

-26%

Сет магнетни штрафцигери INGCO

390,00 ден 290,00 ден

 

  • CHROME-VANADIUM
  • 1 ПРАВ 3×75
  • 1 ПРАВ 4×100
  • 1 ПРАВ 5,5×150
  • 1 КРСТАЧ PH 0x75
  • 1 КРСТАЧ PH 1×100
  • 1 КРСТАЧ PH 2×125
Шифра: HKSD 0628 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: