Сет прецизни штрафцигери INGCO

Сет прецизни штрафцигери INGCO

295,00 ден

 

  • 3 ПРАВИ: 2×5, 2.5×50, 3×50
  • 2 КРСТАЧИ: PH00*50, PH0x50
  • 2 ТОРКСОВИ : T6x50, T8x50
Шифра: HKSD 0718 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: